.
.

ПРИВАТБАНК ПЕРЕХОДИТЬ У 100% ВЛАСНІСТЬ ДЕРЖАВИ

ПРИВАТБАНК ПЕРЕХОДИТЬ У 100% ВЛАСНІСТЬ ДЕРЖАВИ
19 Грудня 2016

Кабінет міністрів вирішив перевести ПАТ “Приватбанк” у стовідсоткову власність держави. 

Як повідомила прес-служба уряду, Кабмін на засіданні в неділю розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. 

“Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ “Приватбанк” у стовідсоткову державну власність”, – йдеться в заяві. 

Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ “Приватбанк” та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів. 

В уряді підкреслили, що ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки. 

Голова НБУ Валерія Гонтарєва, яка брала участь в засіданні уряду, та міністр фінансів Олександр Данилюк поінформували членів КМУ про те, що приватні акціонери Приватбанку звернулися до уряду з пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником. 

“Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі”, – наголошують в Кабміні. 

В уряді виходять із того, що ухвалене ним відповідальне рішення врятувало як Приватбанк, так і всю банківську систему, йдеться в заяві. 

Після націоналізації “ПриватБанку” його головою правління буде призначений екс-міністр фінансів України Олександр Шлапак.

ГалкаКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца