На місце директора департаменту з держзакупівель призначили "донецького"

На місце директора департаменту з держзакупівель призначили "донецького"
28 Квітня 2013

У міністерстві економічного розвитку і торгівлі змінився директор департаменту з держзакупівель.

Як стало відомо, 15 квітня був звільнений Борис Горбанський, досвідчений чиновник, колишній податківець, який колись виявив спротив створенню Тендерної палати. Він протримався на посаді директора вісім місяців, з серпня минулого року.

Новим директором призначено Андрія Євгеновича Рубана. У нього два дипломи Донецького національного університету за спеціальностями "облік і фінанси" та "правознавство". Кандидат юридичних наук. Кандидатську захищав у Харківському національному університеті внутрішніх справ по темі - адміністративно-правове регулювання автомобільних перевезень.

У 2000-2004 рр. працював у Слов'янській об'єднаній податковій інспекції, а потім - у податковій міліції (сам родом зі Слов'янська). Його останнім місцем роботи був Донбаський державний педагогічний університет. На позиції доцента він викладав на факультеті економіки і управління, кафедрі обліку і аудиту. І одночасно виконував обов'язки керівника спеціального підрозділу для одержують другу освіту.

Рубан чесно зізнався, що досвіду у сфері держзакупівель у нього немає.

Видання нагадує, що з кінця 2012 року міністерством економічного розвитку і торгівлі керує Ігор Прасолов, колишній гендиректор холдингу "СКМ" Ріната Ахметова.

"Складається враження, що Рубану відводиться місце зіц-голови. Все б нічого, якщо б йому не потрібно було спілкуватися з представниками Світового банку, Делегації Європейської комісії в Україні і т.д. У разі підписання Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС Києву доведеться виконувати зобов'язання і в сфері держзакупівель. І саме департамент повинен відігравати провідну роль у цьому процесі", - йдеться в статті.

Крім того, нові люди очолили держпідприємство "Зовнішторгвидав України", адмініструє офіційний веб-портал з держзакупівель tender.me.gov.ua і видає "Вісник державних закупівель", а також сам "Вісник ...". Директором підприємства призначено Володимира Масалітіна, а головним редактором - Володимира Авдєєнка.

Джерело:  NEWSru.ua


    25 Вересня

    24 Вересня