«єДопомога»: коли прикарпатцям очікувати на виплату від Міжнародних організацій

«єДопомога»: коли прикарпатцям очікувати на виплату від Міжнародних організацій
11 Серпня 2022
ї Щоб підтримати українців, які постраждали від повномасштабної російської агресії, створили платформу «єДопомога».

Платформа «єДопомога» має три напрямки.

Зокрема:

«єДопомога державна», на якій можна дізнатися, як отримати допомогу від держави;

«єДопомога волонтерська», де можна самостійно допомогти людям, які постраждали від війни або залишити заявку на допомогу;

«єДопомога міжнародна», де можна подати заявку на допомогу від міжнародних організацій.

«Рішення щодо надання допомоги та сум виплат приймають Міжнародні організації.

На їх запит Мінсоцполітики формує перелік заявок згідно із запитуваними соціальних категорій, в пріоритеті є найнезахищеніші верстви населення.

Йдеться про такі категорії: люди з інвалідністю, багатодітні родини, малозабезпечені родини тощо», — повідомили на на сайті «єДопомога».


Коли очікувати на виплати?

Час отримання виплати залежить від того, як швидко Міжнародна організація прийме рішення щодо здійснення виплати відповідній категорії населення.

Чекайте SMS від Міжнародної організації або перевіряйте статус заявки на платформі «єДопомога».


Як перевірити статус заявки?

Перейдіть на платформу «єДопомога» та оберіть категорію «Виплати від міжнародних організацій»;

знайдіть та натисніть кнопку «Перевірити статус заявки»;

вкажіть необхідні дані — РНОКПП (ІПН), тип документа та його номер;

перегляньте статус заявки.


Що означають статуси заявки?

Заявка не знайдена — ви не надсилали дані через «єДопомогу».

Статус заяву прийнято означає, що ваша заява міститься в переліку заяв, які успішно надійшли до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики. Коли одна з міжнародних організацій звернеться щодо виплати вашій категорії громадян, ваші дані передадуть їй.

Якщо ви побачите статуси Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Всесвітньої продовольчої програми ООН та Виплата членам вашої сім’ї вже відбулась від Товариства Червоного Хреста України — це означає, що хтось із членів вашої родини, яких ви вказали у заявці, вже отримав виплату.

Статуси Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації RED ROSE CDS LIMITED або Інша заявка члена вашої сім’ї знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародної організації Управління верховного комісара ООН у справах біженців — означають, що ваші дані вже є в реєстрах на допомогу від міжнародних організацій. 

Заявка в процесі верифікації — заявка передана до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери Мінсоцполітики та наразі відбувається перевірка поданих даних.

Заявка успішно верифікована — ваші дані перевірили та підтвердили.

Ваша заявка не пройшла верифікацію — вказані вами статуси не відповідають наявній інформації Мінсоцполітики. У такому випадку зверніться до органів соціального захисту для актуалізації статусу. Після цього ви зможете повторно подати заявку.

Ваша заявка містить помилки — під час заповнення ви допустилися помилок. Вам потрібно перевірити заявку та відправити повторно.

Заявка знаходиться в очікуванні на виплату від міжнародних організацій — ваша заявка успішно пройшла усі етапи верифікації та буде передана міжнародним організаціям.    26 Вересня

    25 Вересня