Коломийська міська рада прийняла бюджет громади на 2023 рік

Коломийська міська рада прийняла бюджет громади на 2023 рік
20 Грудня 2022
На сесії міської ради прийняли основний документ Коломийської громади на 2023 рік – бюджет. Вперше в історії доходи запланували в сумі на понад один мільярд гривень. Відповідно до законодавства 200 мільйонів гривень буде повернено в державний бюджет. Це так звана реверсна дотація.

Ключовими джерелами надходжень у 2023 році будуть: ПДФО, місцеві податки і збори, акцизний податок, плата за надання адміністративних послуг, міжнародні гранти.

Найбільші видатки, як і в попередні роки, йтимуть на освіту – майже 300 мільйонів гривень. Також на житлово-комунальне господарство заплановано понад 200 мільйонів гривень. Трохи більше 20 мільйонів заплановано на охорону здоров’я, спорт, культуру і туризм. На соціальний захист у бюджеті-2023 передбачено майже 37 мільйонів гривень.

"Бюджет ми вчора змогли прийняти завдяки військовим. Тому перш за все хочу подякувати захисникам. Без них нам би було дуже складно. Тому ще раз дякую. Коломийська громада завжди готова вас підтримувати всіма силами. І в бюджет ця підтримка також закладена", - пише мер 
Богдан Станіславський.