Регіонали пропонують підвищити плату за комунальні послуги

Регіонали пропонують підвищити плату за комунальні послуги
13 Травня 2013
У Верховній Раді зареєстрували законопроект депутата від Партії регіонів Євгена Морозенка, згідно з якого «комуналку» можуть підвищити в середньому на 30 грн. 

Гроші мають піти на ремонт дахів, сходів, ліфтів і труб. Квартплата може подорожчати приблизно на 25 грн за однокімнатну квартиру, 30 – за двокімнатну і на 40 грн за трикімнатну. Законопроектом пропонується платити додатково мінімум 50 копійок з кожного квадратного метра житлоплощі. Тобто, маючи у власності 45 квадратів, додатково доведеться доплатити 22 грн.

«Коштів на утримання житлового фонду не вистачає. Будинки занедбані, інженерні мережі зношені», – пише у пояснювальній записці до свого проекту регіонал Євген Морозенко. Депутат пропонує перераховувати додаткові гроші на спеціальний амортизаційний депозитний рахунок і направляти виключно на ремонт будинків та прибудинкових територій.

«Всі хочуть жити в комфортних умовах. Приємно бачити доглянуті клумби, пофарбовані фасади. Мешканці повинні приймати участь в цьому питанні», – підтримує свого колегу регіонал Михайло Чечетов.

Щоправда, 50 копійок за квадрат – далеко не межа: підсумковий розмір платежу будуть затверджувати місцеві ради. Ухвалять законопроект, ймовірно, вже до кінця червня.

ZIK    25 Вересня

    24 Вересня