“Нафтогаз” знизить ціну на газ для населення від початку травня

“Нафтогаз” знизить ціну на газ для населення від початку травня
23 Квітня 2019

Відповідний механізм узгодили з представниками уряду.

Компанія “Нафтогаз” спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

Про це  повідомляє прес-служба “Нафтогазу”, – пише “ТСН”.

За дорученням Кабінету Міністрів України (КМУ) НАК “Нафтогаз України” спільно з представниками уряду розробила новий механізм визначення регульованої ціни, який дозволяє не тільки уникнути підвищення вартості газу для населення та теплової генерації з 1 травня 2019 року, але й зменшити її до рівня 8247 грн за тис. куб. м (кінцева роздрібна ціна), – йдеться у повідомленні.

За даними “Нафтогазу”, цей механізм працюватиме таким чином: якщо встановлена Кабміном ціна газу для промислових споживачів знижується, то відповідно знижується і ціна на газ для населення, а якщо збільшується – то ціна для населення лишається без змін.

За словами Гройсмана, уряд зробив достатньо для того, щоб ціни на газ для населення знизились від 1 травня до рівня ринкових цін, який наразі є нижчим за рівень регульованої державою ціни на газ.

Нагадаємо, що раніше уряд зобов’язав “Нафтогаз” України знизити ціну на газ. Згодом у “Нафтогазі” повідомили, що урядову постанову, якою знизили ціни на газ для населення у зв’язку з низькими ринковими цінами на газ у Європі, виконати неможливо, бо вона суперечить іншим постановам уряду.А 17 квітня уряд дав Нафтогазу тиждень для того, щоб знизити ціни на газ для населення.    29 Травня

    28 Травня