У Коломиї відбулась зустріч для релокованих та місцевих підприємців (відео)

У Коломиї відбулась зустріч для релокованих та місцевих підприємців (відео)
1 Листопада 2022
У Коломиї за участю представників влади, громадських організацій, підприємців і представників переміщених, через війну, бізнесів відбулась зустріч круглого столу.

Говорили про стратегію розвитку міста і бізнесу у громаді, в тому числі мова йшла і про підтримку й адаптацію до нових умов релокованих підприємств.


Такі круглі столи для місцевих підприємців і представників переміщених через війну фірм та виробництв організовують представники Івано-Франківської торгово-промислової палати, жіночої ділової палати у межах програми ООН за фінансової підтримки Європейського Союзу.

На сьогоднішній день до міста над Прутом приїхали вже понад десяток релокованих підприємств різних напрямків виробництва. Як приклад аутсорсингова компанія із Харкова. Її фахівці супроводжують бізнес як юристи чи бухгалтери.

Також із Харківщини приїхала і компанія яка займається композитною арматурою. Тут практично повністю відродили виробництво і співпрацюють, як з вітчизняним так і закордонним бізнесами.

Міський голова Богдан Станіславський на зустрічі зазначив, що Коломия і надалі готова приймати у себе релоковані підприємства.