Життя після проекту “Зважені та щасливі”: Роман Яремко і Володимир Однорог тепер допомагають іншим

Життя після проекту “Зважені та щасливі”: Роман Яремко і Володимир Однорог тепер допомагають іншим
12 Грудня 2016

У різних телевізійних програмах на центральних каналах демонстрували свій талант, здобували знання та вчилися жити за новими правилами майже 20 мешканців Коломийщини. 

Як живуть і чим займаються після участі у відомому проекті “Зважені та щасливі” Роман Яремко та Володимир Однорог?

Після проекту 40-річний Роман Яремко повернувся додому з вагою 90 кг 200 г. Зізнається, рідні й близькі не впізнавали його. *** До фіналу коломиянин самотужки скинув ще 15 кг. 


За цей період чоловік допоміг і своїй дружині позбутися 30 кг. Зараз вона важить 60 кг, полюбила спорт і правильне харчування, працює також фітнес-тренером. А Роман тепер важить 87 кілограмів!  

“Я помітив, що після проекту виглядаю меншим від жінки, а вона така собі “ґаздиня” – 90 кг. Я сказав: “Або будемо прощатись, або щось роби з собою”, – з посмішкою згадує чоловік. 

“До мене почали звертатися люди, щоб я допоміг схуднути, бо ж схуд сам, дружина, кум, – продовжує Роман. – І так почалося… я розробляв меню, програми тренування, а потім вирішив відкрити свій зал. Першого дня прийшло 200 осіб, при тому, що зал вміщав 12 людей на одне тренування. Перше тренування довелося ставити на 5.40 годину ранку…”. 

Нині діють три спортзали, де тренує Яремко та його команда. Один – у Коломиї (на вул. Мазепи біля мінімаркету “Сім’я”), два інші – у Косові. Тренери допомагають людям боротися із зайвою вагою. 

Також Роман поділився і планами на майбутнє: 

“Зараз розробляємо нову програму. Це такий собі “табір для схуднення”. Відбуватиметься все у селі Слободі, у відпочинковому комплексі, де є тренажерний зал і відповідні умови. Цей курс триватиме місяць, не схуднути шансів не буде. Зараз ми працюємо над програмою і вирішуємо організаційні питання”. 


Курорт Зґарда у Слободі запрошує на курс "Схуднення та омолодження" з Романом Яремком


Закінчення проекту для Володимира Однорога – це був переломний період, він схуд на 50 кг, набрався досвіду і вирішив допомагати людям. 

“Проект – це був фундамент, я багато чого навчився, потім почав їздити на різні семінари, щоб вдосконалюватися. Ця боротьба мене дуже змінила, всі мої комплекси просто зникли і я успішно почав розвивати фітнес у Коломиї”, – упевнено каже 27-річний Володимир. 


Перший період був важким для Володимира, ніхто не контролював твоє харчування, і плюс усім потрібно було пояснювати, що ти змінився і вже не їси смажене, жирне, солодке.

Незважаючи на усі труднощі, він активно розпочав кар’єру фітнес-тренера. Сьогодні вже має 2 спортивні зали, що знаходяться на вулиці Майданського, 12. Нещодавно там розпочали тренування з CROSSFIT, вже тренуються три повноцінні групи.

Працювати доводилося навіть з дітками, які у 10 років важать по 70 – 80 кг. Це особливо важко, бо діти у школі мають безліч спокус: чіпси, фастфуди і т. д. Однією з таких дівчаток, яка важила 136 кг, Володимир дуже гордиться – вона скинула за півроку приблизно 70 кг. Проте чоловік каже, що працювати з дітками дуже важко. 

Зараз Володимир працює над створенням ONLINE програми зі схуднення “Get skinny”, худнути можна буде, не виходячи з дому. 

Дзеркало Коломиї


    18 Червня

    17 Червня