.
.

Засвітили головну ялинку міста та відкрили різдвяний ярмарок

Засвітили головну ялинку міста та відкрили різдвяний ярмарок
20 Грудня 2016

У Коломиї урочисто засвітили різдвяну ялинку. 

Цього року міська рада повністю оновила святкову ілюмінацію на ялинці. На це з міського бюджету було виділено 100 тисяч гривень. 

Саму пухнасту красуню висотою 11 метрів до Коломиї привезли з Воскресинців. Ялинку надали місту мешканці села, на подвір’ї яких росло це дерево. 

На центральній площі зібралося кількасот коломиян та гостей міста. 

Біля імпровізованої сцени найбільше чекали зустрічі зі святим Миколаєм найменші глядачі.Вогні на головній ялинці міста засвітили після передачі пластунами Вифлеємського вогню миру. Під час урочистостей до громади звернулися представники духовенства. Владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василій Івасюк нагадав про період, коли ялинку забороняли, як радянська влада замінювала Миколая на Діда Мороза… 


Владика Коломийський і Косівсьвський УПЦ КП Юліан Гатала звернувся до усіх із проханням про спільну молитву, бо зараз, як наголосив він, Україна переживає не найлегші часи. 


Далі по програмі для коломиян виступили гурти та хор із вокальними різдвяними композиціями. 


Також на площі перед ратушею запрацював різдвяний ярмарок, який вже став традицією для Коломиї. Торік у цей час його організували вперше, потім провели ще до Великодня та Спаса. Цьогоріч святкове містечко довкола ялинки створюють 8 дерев’яних будиночків і 33 ятки. “Ярмарок організований для того, щоб залучити якомога більше туристів і, звісно, щоб самі коломияни могли приємно провести час у середмісті, – розповідає директорка Коломийського центру туризму і дозвілля Таїсія Костюк. – Тут можна і чимось смачненьким поласувати, і випити глінтвейну, або ж придбати автентичні прикраси і сувеніри”. 

Наразі зареєстровано вже понад 20 осіб, які торгуватимуть на коломийському ярмарку. Щодо вартості, то торгівля у ятці для підприємця коштує 50 грн. у будній день і 100 грн. – у святковий чи вихідний. Оренда будиночка ж вартує 5000 грн. на увесь період ярмарки, а це понад місяць часу. Таїсія Костюк каже, що за попередніми підрахунками сподівається, що цьогоріч ярмарок матиме прибуток, хоч і невеликий. На ярмарок, окрім місцевих підприємців, з’їхалися торгували з Івано-Франківська, Косова, Кутів, Рожнева та інших міст. 

Також тут, окрім придбання смаколиків та оригінальних сувенірів, організовуватимуть різноманітні святкові заходи. З цим місту допомагає ГО “Коломийські атракції”. 

Зокрема, на ярмарку 8-9 січня пройде святкова Коляда, а 14 січня всіх запрошують на Меланку. 

Різдвяний ярмарок працюватиме у Коломиї до 22 січня.


Дзеркало Коломиї
Коломия доставка піцца