"БК "ТИРЛИЧ" ПРОДОВЖУЄ ВПЕВНЕНУ ХОДУ ДО ЗОЛОТА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ І ЛІГИ З БАСКЕТБОЛУ"

20 Квітня 2013
Завершилися баскетбольні поєдинки першого ігрового дня фіналу Чемпіонату України І ліги групи Захід. Баскетбольний клуб «Чернівці» поступився команді «Сарни» з рахунком 69:70. Попри те, що чернівецькі баскетболісти вели в рахунку протягом усього матчу, на останніх хвилинах, суперники наздогнали їх. З мінімальною перевагою в одне очко вигравав БК «Чернівці» - 69:68, і за дві секунди до закінчення БК «Сарни» пробили два влучних штрафних, як результат 70:69.

Що ж до поєдинку БК «Тирлич» - БУ «Ужгород», то беззаперечне лідерство з перших же хвилин показали коломийські баскетболісти. Перевага у 20 очок трималася протягом всієї гри, суперники не мали жодного шансу наздогнати коломийську команду.

Матч завершився з розгромним рахунком 91:62 на користь БК «Тирлич».
Таким чином завтра за 1-2 місце боротимуться «Сарни» та «Тирлич», а за 3-4 відповідно «Ужгород» - «Чернівці».
Ігри відбудуться о 10.00 та о 12.00 в Коломиї, за адресою: вулиця Довбуша, 147а.

Джерело:  Оксана Островська