.
.

КУБОК СВІТУ З ФРІСТАЙЛУ НА БУКОВЕЛІ

КУБОК СВІТУ З ФРІСТАЙЛУ НА БУКОВЕЛІ
5 Квітня 2013

В суботу, 23 лютого в Буковелі пройшов завершальний етап Кубку світу з фрістайлу. Приємною несподіванкою стала срібна медаль "нашої" Надії Діденко.

Незажаючи на те, що перед фінальним етапом вся інтрига вичерпалась і на Прикарпаття не приїхали лідери сезону Сюй МентаоЛідія Ласілла та Ханна Керні, публіці було на що подивитися.

Посприяла цьому і погода: приємний "0" та легкий снігопад перед фінальними стрибками.

До фіналу у жінок вийшли 12 учасниць, в тому числі й четверо українок.

На перше місце настрибала американка Емілі Кук - 83,89. Срібло в українки Надії Діденко - 83,16. Бронза їде в Швейцарію разом із Танею Шерер - 79,75.

У чоловіків, також серед 12 учасників фантастичну і неочікувану перемогу здобув австралієцьДевід Моріс - 112,67. Друге місце у американця Ділана Фергюсона - 105,31. Бронзу завоював білорус Максім Густік - 94,77.

"Я просто на вершині щастя. Я нічого не розумію, в мене трусяться руки. Я не можу повірити...Це моя перша перемога в кар'єрі", - прокоментував нашому кореспонденту відразу після оголошення результатів чемпіон Девід Моріс.

Згодом Девід додав, що не збирається зупинятися на досягнутому і пообіцяв замахнутися на золото Сочинської олімпіади.

Цікаво, що Девід за час змагань став кумиром публіки, адже не соромився проявляти емоції, стрибати, усміхатися, "давати п'ять" дітлахам.

Американка Емілі Кук була стриманішою в проявах емоцій: "Я дуже рада, безмежно рада, що перемогла. Україна супер. Все проведено на найвищому рівні".

Взяти коментар в українки Надія Діденко було найважче - всі на Буковелі хотіли з нею сфотографуватися.

"Я узагалі дуже рада адже це мій перший подіум на Кубках світу.  Мені сподобалась організація, погода. Я була готова до цього старту. Ось і результат, але є над чим працювати... і золото ми візьмем".

"Всім все сподобалось. Всі кажуть, що це найкращий схил, який вони бачили цього сезону, - продовжує парад коментарів директор ТК "Буковель" Олександр Шевченко. - Це говорить про те, що ми можемо проводити змагання будь якого рівня. Я переконаний, ми розвиватимемось і прийматимемо Кубки та Чемпіонати світу".
Коломия доставка піцца