Рік самотності: до річниці загибелі Кузьми у Коломиї провели вечір пам’яті (фото, відео)

Рік самотності: до річниці загибелі Кузьми у Коломиї провели вечір пам’яті (фото, відео)
2 Лютого 2016

Сьогодні, 2 лютого, до річниці трагічної загибелі лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, у Коломиї відбувся вечір його пам’яті. Загибель Кузьми стала справжнім шоком для країни. 

На вечір пам’яті, який провели під відкритим небом – біля музею Писанки, кількасот людей прийшли віддати шану кумиру й талановитому музиканту. Коломияни, переважно молодь, згадували Кузьму та співали його пісні, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Також вони засвітили лампадки у пам’ять про кумира мільйонів, склавши з них напис “Кузьма”.

На вечорі пам’яті звучали авторські хіти Андрія Кузьменка.

«Ініціаторами проведення заходу стали активісти Молодіжної ради та волонтери антикафе «Генеза». Ми всі зібралися тут, щоб вшанувати пам’ять великого музиканта, письменника і телеведучого – Андрія Кузьменка. Людини, яка стала прикладом щирості, нескореності і самовіддачі», – розповів голова Молодіжної ради Віталій Бирчак.

Скрябін

Кузьма_1 Кузьма_3

Кузьма_4 Кузьма_5

Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко  загинув в автомобільній аварії 2 лютого 2015 року, близько 8.20 поблизу села Лозуватка Криворізького району на Дніпропетровщині. Його позашляховик зіткнувся з молоковозом. Від несумісних з життям травм 46-річний співак загинув на місці.    8 Вересня

    7 Вересня