.
.

Коломиєю пройшла Хресна хода (фото)

Коломиєю пройшла Хресна хода (фото)
18 Квітня 2016

Розпочалась Хресна хода на площі біля Катедрального собору Преображення Господнього, що в м. Коломия. Владика Василь (Івасюк) разом з духовенством та великою кількістю вірних молився Акафіст до страстей Христових.

Після Акафісту о.Валерій Сиротюк, синкел Буковинського вікаріату виголосив проповідь у якій навчав про діла милосердя та людей, які є прикладом у виконуванні цих діл. Згадав священик про покійних владик Павла (Василика) та Миколая (Сімкайла), також про воїнів АТО, героїв Небесної сотні та інших людей сучасності, які своїми милосердними вчинками показали приклад для нас з вами.

Також священик торкнувся теми аборту, штучного запліднення та інших проблем, які наявні в нашому суспільстві.

В цей час всі присутні очікували на загальноміську Хресну ходу. Площа перед катедральним собором була заповнена великою кількістю духовенства Української Греко-Католицької Церкви, а також людьми, які не залишилися байдужими до страстей Христових.

Після повчального слова синкела Чернівецького всі присутні процесійно з запаленими свічками, пройшлись вулицями міста. Під час ходи молилися Ісусову молитву, зачитували уривки з Євангелія, а також розважали над Христовими Страстями. До несення хреста запрошували воїнів АТО, волонтерів, вчителів, медиків, молодь міста Коломиї, а також всіх хворих, які бажають видужання.

Пригадаємо, що цього року хода була особливою, адже в нашому місті перебувала велика святиня християнського світу – частинка Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Саме її священики несли на початку процесійного ходу.

Завершився Хресний хід біля собору Преображення Христового, де правлячий архієрей Коломийсько- Чернівецької єпархії звернувся до присутніх з такими словами: “Сьогодні ми мали можливість пройти Хресною ходою нашим містом. Ця хода є символом Дороги Христа на гору Голгофу, який своїми стражданнями та смертю хресною відкупив нас від гріха. Цього разу ми як ніколи мали можливість відчути Христові страждання, адже між нами перебуває частинка з Хреста на якому страждав Господь.”

Також владика закликав всіх в часі Великого посту звернути увагу на стан душі, приділяти більше часу молитві та розважанням, а особливо молитися за мир в Україні.

На завершення архієрей поблагословив частинкою Чесного і Животворящого Хреста Господнього всіх присутніх, а також місто Коломия на чотири сторони світу та уділив повний відпуст.

dsc_6005_gallery.jpg

dsc_6010_gallery.jpg

dsc_6017_gallery.jpg

dsc_6129_gallery.jpg

Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії
Коломия доставка піцца