Родичі героїв "Небесної сотні" зібрались у Києві і вимагають від влади розслідування (фото)

Родичі героїв "Небесної сотні" зібрались у Києві і вимагають від влади розслідування (фото)
17 Травня 2014
Сьогодні у центрі Києва відбулась поминальна служба в пам’ять про загиблих героїв. Батьки, дружини та діти загиблих майданівців з різних регіонів України вперше побачилися в Києві. Вони відвідали місце загибелі активістів Майдану.

Нагадаємо, що нещодавно “Небесна сотня” поповнилась ще одним бійцем. Усього загинуло 106 людей. На лікуванні у закладах охорони здоров’я Києва станом на 14 квітня перебували 94 особи, пишуть Вікна.

Батьки, дружини та діти майданівців також нагадали владі, що країна чекає на розслідування цього масового убивства та покарання винних. 

До Києва приїхали більше 70 родин, хто зміг, захотів і знайшов у собі сили. Тут вони шукають свідків тих страшних подій, аби відтворити останні миті життя рідних.

Наталя – на Майдані з донькою. 15-річний син відмовився, сказавши, що ніколи у житті не захоче сюди приїхати. Він тяжко переживає втрату батька, мама заспокоює і вірить, що його смерть не стала марною

Марія Ткачук з Коломийщини після убивства чоловіка залишилася сама з трьома дітьми. Найменшому – лише рік. Випадково в інтернеті жінка знайшла фотографію, де тіло Ігоря лежить на Інститутській. Сьогодні з дочкою за світлиною упізнали те місце.

Ганна Іванівна на Майдані уперше. Тут загинув її син, Роман Верениця. Останні хвилини його життя жінка бачила на відео. Там від обстрілу його намагається вкрити щитом інший патріот. Але марно. То був Роман Точин. Сьогодні Ганна Іванівна познайомилася з його родиною і подякувала. 

За допомогу та підтримку люди дякують благодійним фондам. Держава ще не заплатила ані копійки обіцяних компенсацій. Та найбільше родичі чекають не грошей. Вони хочуть побачити бодай якісь зрушення у розслідуванні кримінального провадження, повідомляє 5 канал.

Вимагати пояснень родини "Небесної сотні" пішли до Кабінету міністрів. Перший віце-прем’єр Віталій Ярема намагався заспокоїти людей нагадуванням про допомогу від держави, але виявилось, що ніхто нічого не отримав. Однак люди запевнили: допомога від держави - це справа другорядна, а в першу чергу їх цікавить розслідування. Тож тепер домовилися уже у вівторок провести спеціальну зустріч з Генеральним прокурором і Міністром фінансів.


Фото УНІАН