Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича

Прикарпатський журналіст відвідав дачу Януковича
11 Липня 2014

Частина батальйону «Азов» дислокується на дачі екс-президента України Віктора Януковича. Територія, якою володів Янукович, – величезна. До недавнього часу вона була закрита. Також закритим був пляж.

На території знаходяться декілька будівель, посаджений сад, є басейн, штучні водойми, соляна кімната, встановлені альтанки та інші цікаві декоративні споруди. Найцікавішою є будівля, зроблена в формі корабля, а в ній встановлений штурвал, пише Галицький кореспондент.

Батальйон зайняв невелику частину володінь Януковича, які належали йому на папері до 2004 року. Потім приміщення нібито розпродав. Зараз власник території і площа угідь встановлюються, адже належать вони різним підставним особам. Користувалися цими територіями дружина Януковича, його сини та наближені до сім’ї люди.

Бійці зайняли тільки невелику частину території, що належала Януковичу. Решта території відкрита для українців. Хлопці відкрили пляж для відвідувачів і зараз на ньому залюбки відпочивають люди. Приміщення, зайняті бійцями, були в занедбаному стані, не було світла, існували проблеми з водою. Речей практично не було. Все вивезли колишні власники. Наразі всі ці проблеми поступово вирішуються. Мешканці селища Урзуф, в якому знаходяться ці угіддя, завезли ліжка, меблі і допомогли з благоустроєм казарм для хлопців.

Батальйон не має коштів, щоб орендувати і вселятися в муніципальні будівлі. Також бійці не хочуть створювати проблем людям. Відтак зайняли ці споруди. Адже Янукович теж не мав права володіти цією територією.

Згодом ці угіддя передадуть в державну власність. Бійці вважають, що було б добре тут облаштувати дитячий оздоровчий табір.