.
.

АЛКОГОЛЬНІ КАЛОРІЇ

АЛКОГОЛЬНІ КАЛОРІЇ
1 Травня 2013

Що собою представляє калорійність напевно, знають всі, а особливо знайомо це слово тим, хто постійно бореться з надлишками ваги, і змушені постійно займатися підрахунком калорій і кілокалорій, як споживаних, так і витрачаються, для забезпечення необхідного енергетичного балансу.

 

Згідно з нормами, сучасній людині цілком достатньо раціону, калорійність якого становить півтори тисячі кілокалорій, якщо ж говорити про тих, хто займається фізичною працею, то ця норма збільшується.

 

Що ж стосується калорійності, то вона є не тільки в продуктів, але і у напоїв, у тому числі, і у алкогольних напоїв. Так що, відвідуючи різні вечірки, не забувайте про це, і не тільки тому, що це загрожує неадекватною поведінкою у разі зловживання спиртним, але і високий ризик зайвої ваги. Тим більше, що не тільки алкоголь досить калорійний, але і закуска, адже в процесі випивки апетит значно підвищується, так що не дивно з‘їсти зайвого.

 

Для початку хотілося б познайомити читачів з калорійністю ста грамів деяких спиртних напоїв різної міцності.

 

Отже, горілка, віскі, ром і джин мають калорійність двісті п’ятдесят кілокалорій; трохи менше кілокалорій в коньяку і бренді — там їх сто сімдесят і п‘ять, калорійність вермутів різна, якщо говорити про його солодкому варіанті, то в ньому сто сімдесят кілокалорій, а в сухому — сто двадцять. До речі, найбільш низькокалорійними є сухі вина, як червоні та білі, так як ці напої містять від шістдесяти до вісімдесяти п’яти ккал, трохи більше у винах напівсолодких — приблизно 90-100 ккал і в шампанському від сухого до напівсолодкого відповідно вісімдесят п‘ять сто й двадцять кілокалорій. А ось якщо говорити про кріплених винах, про лікери і пиво, то вони, за своєю калорійності, не тільки практично не поступаються міцним напоям, але навіть ще і можуть перевершувати їх, адже такому вині і в пиві від двохсот до двохсот п’ятдесяти ккал, а в лікері і зовсім від трьохсот до триста п‘ятдесят ккал. Але в цілому ж, пам’ятайте про те, що міцніше напій, тим він калорійніший, а міцність вказана на алкогольній етикетці.

 

Так скільки ж можна випити і чи варто це робити взагалі? Якщо звернутися до фахівців в області харчування, то і у них немає одностайної думки з даного питання, одні з них категорично висловлюються проти спиртного, тому що впевнені в тому, що дієтичне харчування й алкоголь просто несумісні. Інші ж не бачать нічого кримінального в тому, що буде випито розумну кількість алкогольних напоїв, які допоможуть йому розслабитися і зняти стрес. Більш того, існують і спеціальні дієти, засновані на алкоголь, наприклад, винні, родом із Франції, і вони дозволяють нормалізувати роботу травної системи, що благотворно позначається на процесах схуднення.

 

Звичайно, право кожного ухвалювати рішення щодо того, чи скористатися такими дієтами, або ж відмовитися від подібних варіантів. Але, в будь-якому разі, зловживати спиртними напоями, незалежно від їх міцності, все ж не можна.

 

Якщо ж ви дозволяєте собі періодично «побалуваться» алкогольними коктейлями, то вам не складе великих труднощів вирахувати їх калорійність самостійно, все залежить від дози того чи іншого його компонента. Напевно, одним із самих безпечних для фігури є відома всім «Кривава Мері», адже в цьому коктейлі, в його класичному варіанті, присутні п'ятдесят грамів горілки і рівно в два рази більше томатного соку, так що, калорійність цієї кількості горілки не перевищить ста тридцяти кілокалорій, а сік томатів і зовсім є дієтичним продуктом.

 

Тому, навіть у тому випадку, якщо ви стежите за своїм харчуванням, намагаєтеся уникнути зайвої ваги, то вам зовсім не забороняється вжити допустиму дозу алкоголю, головне — не захоплюватися їм, і тоді все буде добре, як сказано: «і вовки ситі, і вівці цілі».

Джерело:  http://vkurse.ua/Коломия доставка піцца