.
.

Збудовано копію Ноєвого Ковчега: найбільшу у світі будівлю з дерев’яним каркасом

Збудовано копію Ноєвого Ковчега: найбільшу у світі будівлю з дерев’яним каркасом
19 Липня 2016

В американському штаті Кентуккі (США) відкрився тематичний парк. Його центральним експонатом став величезний дерев'яний ковчег розміром, що точно повторює біблійний аналог. Примітно, що відкриття співпало з сильними повенями, які обрушилися на цю місцевість. 

Архітектурна фірма Indiana Troyer Group реалізувала будівництво копії Ноєвого Ковчега на замовлення активістів релігійного центру. 

Споруда стала найбільшою структурою з дерев’яним каркасом у світі.  Розміри ковчега відповідають біблійним описам: довжина споруди склала 155 метрів, ширина – 26 метрів, а висота – 16 метрів.

Всередині ковчега три поверхи, виконаних з деревини. На кожному рівні знаходяться клітини і моделі тварин у натуральну величину, в т. ч. і динозаври. Крім ковчега на території парку є зоопарк, в якому знаходяться тибетські яки, кенгуру, страусів і верблюди. 

Кен Хем - президент організації Answers in Genesis вірить, що його Ноїв ковчег стане місцем паломництва християн з усього світу: «Причина, по якій ми побудували ковчег, — не розвага. Наш парк, на відміну від парків Disney або Universal, — не розважальна. Ми — християни. І це наш меседж світу», — говорить він. 

Хем сподівається, що нова визначна пам’ятка буде служити нагадуванням про біблійні історії про Ноя, і про те, чому йому знадобилося таке гігантське судно. Він вірить, що історія, розказана в Біблії — правда, що Бог колись дійсно знищив все живе на землі — все, крім мешканців ковчега. Він вважає, що сьогоднішнє населення Землі також знаходиться під загрозою атеїзму, одностатевих шлюбів та абортів. 

В ковчезі встановлять фігури Ноя і його сім’ї, а ще там буде наочна інформація, яка роз’яснює історію Великого потопу.
На будівництво кентуккійского ковчега пішло 3,3 мільйона футів дерев’яних дощок. 

Передбачається, що “корабель” зможе вмістити 6 тисяч осіб на день.

Вікна

Коломия доставка піцца