YouTube заблокував мовлення Russia Today на вимогу українців

YouTube заблокував мовлення Russia Today на вимогу українців
10 Липня 2014

Прямі трансції російського пропагандистського телеканалу Russia Today на YouTube заблоковані на вимогу сайту Житомир.info. Таким чином найвідоміший у світі відео сервіс відреагував на скаргу житомирян, які звинуватили російських телевізійників у крадіжці і трансляції на YouTube відео, авторськими правами на яке володіють українці.  

«Обмеження функціонала аккаунта RT російською відбулося у зв'язку із заявкою українського користувача на авторство відео, опубліковане на каналі», - йдеться в офіційному повідомленні на сайті Russia Today.  –  Наш YouTube-канал позбувся можливості організовувати прямі трансляції, які користуються великою популярністю серед користувачів, а також можливості публікувати відео за так званою «закритої» посиланням».

Крім того, заборона трансляції на YouTube торкнулася мовлення документального телеканалу RTД російською мовою, який був доступний у прямому ефірі на YouTube з грудня 2013 року.

Керівництво Житомир.info пояснило, що скарга на Russia Today була надіслана ​​у зв'язку з незаконним використанням фрагментів відео про перекриття 24 червня родичами військовослужбовців траси Київ-Чоп в Коростишівському районі.

Всього за останній місяць Житомир.info надіслав понад 30 скарг про порушення авторських прав користувачами YouTube, всі скарги були задоволені.

Russia Today (RT) – російська державна телекомпанія, орієнтована на іномовлення, почала роботу у 2005 році. Російськомовна версія RT і її сайт відрізняються різко негативним і маніпуляційним висвітленням подій в Україні.