Новий рік 2014: Як правильно зустріти рік Коня

Новий рік 2014: Як правильно зустріти рік Коня
22 Грудня 2013

Напередодні свят, що наближаються, навіть найсерйозніші супротивники забобон і атеїсти починають вірити в прикмети на Новий рік 2014 - адже кожна з нас бажає, щоб наступаючий рік був кращим за минулий.

Отож, прикмети на Новий рік 2014. Зустрічайте свято з добрими думками і чистою душею!

Святковий стіл

Наступаючий 2014 рік прийде до нас під знаком Синього Коня, який схвалює щедрість, доброту і достаток. Новорічний стіл має ломитися від частувань, тому не варто економити на святкових стравах, щоб і весь наступний рік не відчувати злиднів.

Щоб задобрити Коня, в центрі столу обов'язково постав його улюблені частування: посудинку з вівсом, яблуками, морквою, вівсяним печивом та іншими солодощами.

Якщо в Новий рік тобі дістанеться остання чарка вина чи горілки, поспішай загадати бажання - воно збудеться.

Прикмета свідчить, що якщо на новорічному столі не буде солі і хліба, то весь рік не буде і благополуччя в сім'ї.

Сервіруючи святковий стіл, не забудь перев'язати всі ножі та виделки стрічками, щоб у новому році твоя родина жила дружно.

Одяг і прикраси

За народними прикметами, Новий рік слід зустрічати в новому одязі - тоді рік буде вдалим і щасливим.

Зовсім не обов'язково вбиратися в обновки з голови до ніг. Досить обмежитися однією деталлю туалету, наприклад, мереживною білизною. Головне, щоб ця річ була дорогою, і ти не одягала її раніше.

Синій дерев'яний Кінь полюбляє свої відтінки і кольори: блакитний, синій, зелений, коричневий і чорний. Враховуй це, обираючи вбрання для себе, а також прикрашаючи свою оселю. В якості прикрас та елементів декору будуть доречними різноманітні підківки і зображення коней.

Прикмети на Новий Рік 2014 - борги й образи

Поганою прикметою є позичати або віддавати борги у святковий день - весь рік будеш боржником. Але також не можна залишатися на свята з порожнім гаманцем.

Це стосується не тільки грошей і речей, але також "духовних" боргів - якщо ти когось образила або сама тримаєш зло - постарайся у всіх попросити вибачення і простити своїх кривдників.

Тому входити в Новий рік потрібно з легкою душею, і якщо ти комусь щось винна, то поверни борги завчасно перед святом.

Якщо ти святкуєш Новий рік одна, то і весь рік ризикуєш прожити на самоті. Новий рік слід зустрічати з рідними та близькими.

У новорічну ніч не можна відмовляти тому, хто постукає у твій дім. Жебракові слід подати, а бродячого собаку або кішку потрібно пустити в дім і залишити у себе - це гарний знак долі. Проганяючи тварину, ти проганяєш своє щастя.

Прибирання

Звичайно ж, зустрічати Новий рік потрібно з чистими думками і в прибраному будинку. Наприкінці року, що минає, подумки підведи підсумки, проаналізуй і згадай все хороше і погане, що з тобою сталося. Постарайся не повторювати своїх помилок.

За тиждень до Нового Року влаштуй генеральне прибирання: вичисти всі таємні куточки свого житла, позбудься старих і непотрібних речей, помий вікна, кухню, санвузол, всюди наведи порядок.

А перед самим святом лише освіжи квартиру, але не підмітай, щоб не вимести благополуччя віником.



    6 Липня

    5 Липня