26-річна шотландська співачка побила рекорд The Beatles

26-річна шотландська співачка побила рекорд The Beatles
3 Травня 2013

Дебютний реліз шотландської співачки Емелі Санде (Emeli Sande) протримався в британській десятці кращих альбомів 63 тижні поспіль, побивши рекорд, встановлений The Beatles майже 50 років тому. У 1963-64 роках їхня перша платівка "Please Please Me" 62 тижні перебувала в топ-10.

Дізнавшись від журналістів про своє досягнення, Емелі сказала, що і мріяти не могла про те, щоб її ім'я вимовляли разом з ім'ям The Beatles.

Альбом Санде "Our Version of Events" вийшов у минулому лютому і відкрив найвдаліший рік у кар'єрі співачки, якій у березні цього року виповнилося 26 років: вона заспівала на відкритті і закритті Лондонської Олімпіади і отримала призи кращої виконавиці та автора кращого альбому на церемонії BRIT Awards.

Успіх супроводжував і її записи - сингли "Read All About It", "Next to Me" і "Beneath Your Beautiful" виходили на перше місце в британських чартах.

Раніше повідомлялося, що в серпні минулого року на церемонії закриття XXX літніх Олімпійських ігор у Лондоні Санде відкрила програму зі своїм хітом "Read All About It", який був обірваний на середині, після чого був виконаний національний гімн Великобританії - "God Save the Queen".

NEWSru.ua