.
.

Нова поліклініка у Коломиї прийме перших пацієнтів після різдвяних свят

Нова поліклініка у Коломиї прийме перших пацієнтів після різдвяних свят
12 Листопада 2016

У п’ятницю голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук оглянув процес завершальних робіт зі спорудження у Коломиї клініко-діагностичного центру, як першої ланки створення госпітального округу. 

Роботи тут ведуться інтенсивно, адже перші керівники ще влітку публічно заявили, що з нового 2017 року поліклініка прийме перших відвідувачів

Час підтискає, ритм будівельних робіт, особливо зовнішніх, залежить від погодніх умов, – зазначили представники генпідрядника. 

Щодо фінансування, то проблем немає. 14 мільйонів гривень, які надійшли з держбюджету покривають усі основні витрати. Долучають до цього кошти з обласної та районної скарбниць. 

“Однак, цих грошей далеко недостатньо, аби поліклініка запрацювала на повних обертах. Необхідне обладнання приблизно на 50 мільйонів”, – повідомив голова РДА Любомир Глушков.


Головна лікарка ЦРЛ Ірина Садов’як сказала, що в новій поліклініці працюватиме десь 400 працівників. Дещо з обладнання заберуть зі старої поліклініки. А ось меблі будуть нові. 

Голова ОДА Олег Гончарук задоволений темпами робіт. Щодо якості, то наразі говорити рано, але він сподівається, що новий діагностичний центр у Коломиї стане взірцем для інших районів області.
“А взагалі, створення у місті госпітального центру разом з будівництвом заводу “Леоні” – найпотужніші інвестиційні проекти Прикарпаття”, – зазначив він.

Дзеркало Коломиї


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца