.
.

З 1 січня українцям відшкодовуватимуть витрати на придбання деяких ліків

З 1 січня українцям відшкодовуватимуть витрати на придбання деяких ліків
28 Листопада 2016

Про це в інтерв’ю розповіла міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун. Вона зазначила, що 3 1 січня у сфері медицина на українців чекає багато змін. 

За словами Уляни Супрун, сімейні лікарі, педіатри та терапевти почнуть підписувати контракти з пацієнтами на рік. «Кожен лікар отримає гроші за реальну людину, яку він веде, і яка уклала з ним договір», – зазначила Супрун. 

Глава МОЗ підкреслила, що у громадян буде право самостійно вибирати собі лікаря і право змінити його після закінчення контракту, якщо лікар з якихось причин перестане влаштовувати пацієнта. 

«У той же час лікар теж буде зацікавлений у своїй репутації і кількості пацієнтів, адже до цього буде прив’язаний його дохід», – пояснила Супрун.

Вона розповіла, що з 1 січня також почнеться реімбурсація ліків (відшкодування громадянам витрат на придбання лікарських засобів) від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і бронхіальної астми. 

Супрун зазначила, що надалі медустанови так само будуть належати міським або обласним радам, але зможуть отримувати фінансування від інших джерел, наприклад, здавати приміщення в оренду, самостійно визначати, яке обладнання купувати або, можливо, краще не купувати, а взяти в оренду. 

«Ідея в тому, що лікарі на місцях краще розуміють, що їм потрібно», – розповіла Супрун.

zik.uaКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца