.
.

Коломийський район один з лідерів Прикарпаття, щодо підписання декларацій з лікарями

Коломийський район один з лідерів Прикарпаття, щодо підписання декларацій з лікарями
25 Квітня 2018

У вівторок, 24 квітня, в залі засідань органів влади області відбулося засідання колегії Івано-Франківської облдержадміністрації.

Зокрема, під час колегії розглянули питання про хід реалізації в області Національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї»..

«Головні завдання на 2018 рік: підписання декларацій з лікарями. Є встановлені нормативи, скільки пацієнтів мають мати лікарі. Також головним напрямком є підписання реферацій. Не менш важливою роботою є інформаційна кампанія», – розповів Ігор Пасічняк, заступник голови Івано-Франківської ОДА.

208 закладів на Прикарпатті надають первинну медичну допомогу, 833 лікаря повинні почати підписну кампанію. Станом на сьогодні в області вже підписано трохи більше 24 тисяч угод. З 833 лікарів працювало тільки 343 лікарі, інші лікарі ще не розпочали роботу. Причиною цього є неповна реєстрація медичних закладів. Івано-Франківськ, Коломийський, Снятинський, Богордачанський райони є лідерами підписання договорів. Долинський, Рогатинський, Бурштин не реєструються установи. Калуський та Верховинський район не включилися у реєстрацію.

«Є елементарні недопрацювання голів райдержадміністрації. Це катастрофа, бо пройшло лише пів року. Станом на квітень є заборгованість по зарплатах 17 млн гривень.

В районах є ті хто працює над втіленням реформи, але є  такі, хто ігнорують вибір лікаря та підписання декларацій», – розповів Микола Стовбан, керівник Департаменту охорони здоров’я ОДА.
    8 Грудня

    7 Грудня


Коломия доставка піцца