Сергій Ватюк - жива легенда пауерліфтингу

Сергій Ватюк - жива легенда пауерліфтингу
5 Квітня 2013

25 лютого у Полтаві відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед ветеранів. Спортсмени змагались у двох вправах – жим лежачи та силове триборство. Переможцем престижних змагань став 37-кратний чемпіон України – коломиєць Сергій Ватюк.

У зв’язку із обмеженим державним фінансуванням спортсмени вимушені самі шукати кошти для участі у чемпіонатах і без додаткової підтримки спонсорів та меценатів чимало медалей могли й не потрапити до Коломиї. Постійно допомагає коломийським важкоатлетам громадська організація «Фонд пам’яті Андрія Федчука», зокрема цього разу посприяв поїздці Сергія Ватюка на чемпіонат України член фонду та член виконавчого комітету Коломийської міської ради Віталій Риндич.

«Дуже шкода, що наші спортсмени поставлені нині в умови економії і змушені шукати підтримку та просити кошти у підприємців. Адже кожна привезена до Коломиї медаль додає нашому місту спортивної слави. Ми завжди підтримували як молодих спортсменів, так і вже визнаних майстрів спорту, тож і тепер продовжуємо це робити, аби молоді було з кого брати приклад та прагнути до досягнутих старшими висот», – наголосив Віталій Риндич.

Варто зазначити, що гучна спортивна кар’єра Сергія Ватюка розпочалася 17 лютого 1989 року, коли в Красноярську на першому чемпіонаті колишнього Радянського Союзу з силового триборства він став чемпіоном країни. Минуло понад два десятки років, а пан Сергій не здає позицій чемпіона. Він продовжує тішити своїх вболівальників та показує чудові результати. Першість на п’єдесталі іншим спортсменам пауерліфтер віддавати поки що не планує. Наш краянин встановив приблизно 120 рекордів України і є абсолютним рекордсменом нашої держави. За такі високі здобутки йому присвоїли звання заслуженого майстра спорту України.

Відзначився С. Ватюк і на міжнародній арені. У 2009 році він виборов перше  місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходив у Австралії. Та перемоги даються спортсменові з кожним роком все важче. «Іноді доводиться змагатись з пауерліфтерами на 30 років молодшими, а біологічний вік дає про себе знати», – нарікає пан Сергій.  Для того, щоб підтримувати форму,  Сергій Ватюк  тренується п’ять днів на тиждень та веде здоровий спосіб життя і своїм прикладом заохочує молодь до занять спортом, адже хоче зробити свій вклад в розбудову здорового суспільства.