Лікарі Івано-Франківська вкотре провели акцію “Збережи своє здоров’я”

Лікарі Івано-Франківська вкотре провели акцію “Збережи своє здоров’я”
6 Вересня 2013

Вчора у Івано-Франківську знову відбулася акція “Збережи своє здоров’я” Започаткована лікарями міста ще два роки тому, ця акція ставить за мету покращити доступність жителів Івано-Франківська до медичних працівників.

Є чимало людей, які через зайнятість не мають часу прийти до поліклініки, не хочуть записуватися у реєстратуру та навіть зачекати в черзі до того чи іншого лікаря.

Але, уже третій рік поспіль, лікарі тієї чи іншої поліклініки ставлять палатки у кожному мікрорайоні Івано-Франківська. Протягом дня тут можна виміряти артеріальний тиск, здати аналізи, визначити рівень цукру в крові, пройти тести на СНІД, гепатит, тощо.

Окрім того, спільно з обласним фтізіопульмоцентром медики облаштовують на вулицях міста пересувний флюорограф. Тут люди можуть пройти обстеження на туберкульоз.

За час існування акції було виявлено чимало випадків цукрового діабету, про який хворі навіть не знали, виявлено гіпертонічну хворобу. Прикро, але були виявлені захворювання на СНІД і туберкульоз”, - розповідає головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

Такі акції відбуваються в кожному мікрорайоні міста 1-2 рази на місяць. Наступна проходитиме 10 вересня поблизу ринку на вул. Г.Хоткевича.

Джерело:  Коломия Веб портал