RSS

Міський голова Коломиї Ігор Слюзар вийде в прямий ефір НТК

У середу, 1 квітня, міський голова Коломиї Ігор Слюзар вийде в прямий ефір телеканалу НТК.

31.03.2020 20:34:00

Двоє бійців із коломийської «десятки» розповіли про солдатський побут на передовій (фот0)

Гаряча лазня, генеральне вологе прибирання та смак маминих голубців. Двоє бійців  розказали й описали, як живуть нині на передовій. Де сплять, як і з чого варять їсти та про що думають під час...

04.02.2019 08:57:00

Міський голова Коломиї Ігор Слюзар відповідав на запитання телеглядачів (відео)

Вчора, 29 березня, в прямому ефірі телеканалу НТК був міський голова Ігор Слюзар.

30.03.2018 08:30:00

«Прямий ефір» на каналі НТК за 01.03.18 Людмила Яремчук

Гість студії - директор департаменту соціальної політики Коломийської міської ради Людмила Яремчук. Тема програми - субсидії та пільги.

02.03.2018 13:17:00

“У мене немає розчарування і не буде”, – майданівець, який опікується Центром для учасників АТО, що розташовується під Франківськом (фото)

“У мене немає розчарування і не буде. Розумієте, багато різних джерел, знайомих, друзів, які служили й служать нині, підтверджують, що план розчленування України був би реалізований і без Майдану”,...

25.02.2018 10:05:00

Інтерв'ю з керівником П'ядицької ОТГ Петром Гайдейчукомр в рамках програми НТК "Обрані" (відео)

22.02.2018 12:02:00

“Відкрите місто”: заохотити громаду і владу спільно розв’язувати проблеми Коломиї

Цього року Коломия, 30-та з українських міст, доєдналася до платформи “Відкрите місто”. Це проект електронного врядування, ініціатором якого є “Партнерство для розвитку міст” (проект ПРОМІС) т...

30.12.2016 16:00:00

Як Коломию розвивають молоді, активні та небайдужі

«Репортер» започатковує серію статей про розвиток міст на Івано-Франківщині. Розпочинає з Коломиї. Місто на річці Прут з населенням у понад 60 тисяч – центр туризму і писанкарства, кількох релігійних ...

16.12.2016 09:00:00

За що жінки Донбасу люблять гінеколога Ростислава Петруняка з Коломиї

Мобілізований у четвертій хвилі заввідділенням Коломийської лікарні Ростислав Петруняк у зоні війни не лише рятував бійців, але й оперував жінок. Лікар став місцевою легендою – і тепер вже після демоб...

12.12.2016 10:00:00

Олексій Сафін: “Треба хоча б лежати у напрямку мрії”

Бренд-войс “Нового каналу”, актор озвучування і дубляжу, грандіозний мрійник і діджей про життєвий досвід, рух вперед, успіх і здійснення мрій.

11.12.2016 13:00:00

Краєзнавець Валерій Ковтун: «Колекціоную старовинні листівки вже 40 років»

Відомий краєзнавець і колекціонер Валерій Ковтун розповів про своє недешеве, натомість дуже палке захоплення до колекціонування старовинних і рідкісних листівок, видавництво книг та альбомів, і цікаві...

28.11.2016 14:00:00

Чому коломийські комунальники не впоралися зі сніговою стихією?

Коломийські комунальники в прямому ефірі телеканалу НТК розповіли про боротьбу зі сніговою стихією.

18.11.2016 20:00:00

У найвищому поселеннi Карпат живе лише один верховинець

Великого Прислiпа, що на Верховинщині, не знайти на картi. Це поселення найменше й найвище в Українi. Перша хата тут – на позначцi 1250 метрiв над рiвнем моря. Постiйно мешкає в ньому лише одна людина...

17.11.2016 11:00:00

Коломийські «кобзарі»: як двоє коломиян ламають стереотипи про бізнес у невеликих містах

Проект Василя Лабича та Юрія Коцура «Кобза» – майстерня, бренд та платформа для реалізації продукції майстрів – другий рік ламає стереотипи про бізнес у невеликих містах, хендмейд і вироби з дерева.

12.11.2016 09:00:00

Поліцейський омбудсмен Франківщини, коломиянка Лілія Зеленко: “Треба змінювати ставлення поліції до людей”

Можливо, про це ще мало хто знає, але в Україні тепер є поліцейські омбудсмени.

20.10.2016 15:00:00

Остап Костюк, режисер з Коломиї, про фільм “Жива ватра”

У вересні в широкий український прокат вийшов документальний фільм уродженця з Коломиї Остапа Костюка «Жива ватра».

Картина, що розповідає про декілька поколінь карпатських вівчарів, навесні 2015 року...

16.10.2016 16:00:00

Понад 100 давніх рецептів гуцульської і покутської кухні зібрано у виданні “Автентичні страви Коломийщини” — Наталія Тарновецька

Світ побачила книжка “Автентичні страви Коломийщини”. Це видання покликане заохотити шанувальників натурального харчування до приготування страв за давніми рецептами. Ця збірка кулінарних шедеврів впе...

09.10.2016 10:00:00

“Коломия — моя друга батьківщина”, — Кавіта Пулапилі

Коли ми ведемо мову про американських волонтерів у Коломиї, то відразу ж спадає на гадку Кавіта Пулапилі, смаглява й привітна дівчина зі США, яка впродовж двох з гаком років працювала в Коломиї. Причому...

04.10.2016 08:00:00

Лікар з Коломиї на війні: “Сняться загиблі, втішаю себе згадкою про хлопців, які завдяки мені залишилися живі”

Який потрібний стимул, аби успішний молодий чоловік, досвідчений лікар і викладач медколеджу, батько двох доньок вирішив залишити обжите кубельце і відправитися в АТО?

24.08.2016 10:30:00

З 775-річчям, рідна Коломиє!

З погляду століть розуміємо, що Коломиї, як і всій Галичині, пощастило майже півтора століття перебувати в європейській сім’ї народів Австрійської імперії. Властиво це було наше перше знайомство з цінностями,...

19.08.2016 09:00:00


Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 9 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

    10 Вересня

    9 Вересня