.
.

RSS

У Коломиї нова організація – «Коломия-центр»

Більше тижня тому в Коломиї зареєстрували громадську організацію «Коломия-Центр». Хоча саме військово-патріотичне об’єднання, як себе характеризують активісти, створено ще в березні. Зараз до «Коломия...

09.05.2014 12:45:00

Корону Королеви України одягла коломиянка Марія Остап’юк

Нещодавно на острові Родос у Греції обирали Королеву України - 2014. У конкурсі взяло участь понад сто українок зі всіх областей країни, до фіналу потрапили тільки 24 учасниці. Цілий тиждень дівчата б...

08.05.2014 11:17:00

Роман Вінтоняк: Ми готові стояти один за одного до останнього

Національна гвардія України оголосила про набір добровольців на військову службу, у зв’язку з окупацією російськими військами території України. Про складну ситуацію у державі, про збереження півостро...

26.04.2014 09:27:00

Владика Юліан Гатала: Ці всі багатства Межигір’я є ефемерними

Сьогодні церква перебуває в епіцентрі подій. Люди шукають церковної присутності. Чи відповідає церква на суспільний запит? Про це ми запитали в Архієрея Коломийсько-Косівської єпархії Української прав...

13.04.2014 10:12:00

Іван Маруняк: Люстраційна комісія тільки робить висновки, все інше – залежить від громади

На Прикарпатті з’явилася Люстраційна комісія, яку у складі дев’яти осіб затвердила Народна рада. Активісти ретельно перевірятимуть кандидатів на владні посади і відповідно до цього готуватимуть рекоме...

12.04.2014 10:27:00

Роман Панчук: У міськраді депутати від ПР та УНП голосують в унісон

Чи була співпраця між Ярославом Гошієм, УНП та міським головою Ігорем Слюзаром з місцевими регіоналами – розповів колишній керівник Коломийського міського осередку «Партії регіонів» Роман Панчук.

11.04.2014 08:47:00

Юрій Луценко: Ті, хто вірять в неймовірне, роблять неможливе!

Сьогодні Україна переживає вузловий історичний момент.

08.04.2014 09:35:00

Марічка Бурмака: Те, що відбувається на Сході, – це приниження України

Те, що відбувається, дуже боляче ще й тому, що це є приниження України.

07.04.2014 20:55:00

В. Скрипничук: Не люструйте і не люстрованими будете

Про роботу обласної ради в березні поінформував голова обласної ради Василь Скрипничук прикарпатських журналістів на прес-конференції.

29.03.2014 06:43:00

Сповідь львівського «беркутівця»: Ягнятами ми там не були

Інтерв’ю з одним із львівських працівників уже розформованого спецпідрозділу «Беркут». Що справді робили львівські спецпризначенці на Майдані, читайте в ексклюзиві Galnet.

21.03.2014 17:41:00


Сторінки: Поперед. 1 ... 7 8 9 10 11 ... 16 Наступна
AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца