.
.

На Коломийщині проведено засідання «круглого столу» з питань запровадження принципів системи НАССР

На Коломийщині проведено засідання «круглого столу» з питань запровадження принципів системи НАССР
13 Грудня 2016

Спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено засідання «круглого столу», в якому взяли участь представники харчового бізнесу м. Коломиї та Коломийського району. 

Підприємцям роз’яснили основні положення харчового законодавства та обговорили з ними питання забезпечення належної виробничої практики, дотримання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, забезпечення простежуваності по харчовому ланцюгу, запровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, передбачену відповідальність операторів ринку за порушення вимог законодавства. 

Було наголошено на тому, що для операторів ринку, котрі провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є необроблені інгредієнти тваринного походження, норма ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» щодо запровадження процедур, заснованих на принципах системи НАССР, з 20 вересня 2017 року стає обов’язковою. 

Учасники мали змогу отримати відповіді на  свої  запитання, спільно обговорити їх та  висловили думку про необхідність й надалі проведення таких заходів. 

Найближчим часом заходи такого плану відбудуться у Рогатинському та Тисменицькому районах. 

Івано-Франківська ОДАКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца