.
.

Заступник голови ОДА Марія Савка побувала з робочою поїздкою на Коломийщині

Заступник голови ОДА Марія Савка побувала з робочою поїздкою на Коломийщині
22 Грудня 2016

перебуваючи у Коломийському районі, перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка спільно з головою райдержадміністрації Любомиром Глушковим відвідали центр госпітального округу та оглянули обсяги виконаних ремонтних робіт на об’єкті. 

Посадовець поспілкувалася із головним лікарем Коломийської центральної районної лікарні Іриною Садов’як, зокрема, було обумовлено терміни завершення ремонтних робіт та забезпечення закладу медичним обладнанням. 

«Зважаючи на обсяги виконаних робіт, можемо з упевненістю стверджувати, що вже на початку наступного року медичний заклад європейського взірця розпочне роботу та прийматиме перших відвідувачів, - зазначила Марія Савка -  Це, своєю чергою, забезпечить надання ефективної, висококваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувально-профілактичної медичної допомоги жителям не лише Коломийщини, а й інших районів області». 

За словами головного лікаря Коломийської ЦРЛ Ірини Садов’як, нова поліклініка обслуговуватиме майже 850 пацієнтів за зміну. Вже вдалося забезпечити обладнанням деякі відділення поліклініки, зокрема, придбати реограф, кардіограф, велоергометр, гінекологічні крісла та кушетки, меблеву фурнітуру для палат. Залишається потреба у забезпеченості закладу рентген-апаратом, який наразі є одним із дороговартісних. 

Цього дня Марія Савка також відвідала обласний госпіталь ветеранів війни та проінспектувала хід ремонтних робіт на дорогах краю.


Івано-Франківська ОДАКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца