.
.

Відбулося засідання колегії Коломийської райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії Коломийської райдержадміністрації
29 Грудня 2016

29 грудня 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Любомира Глушкова відбулось засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови районної ради Романа Дячука, першого заступника голови райдержадміністрації Нестора Печенюка, заступника голови райдержадміністрації Любові Михайлишин, членів колегії, керівників відділів і управлінь райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій, сільських, селищних голів.

Перед початком колегії відбулося нагородження Бурлак Ганни Іванівни медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям», а Наталії Тарновецької, Ярослава Сорича, Володимира Бойчука - відзнакою «За заслуги перед Коломийщиною». Подякою голови райдержадміністрації та голови районної ради відзначено голів сільських рад району, які склали повноваження у зв’язку з утворенням нових об’єднаних територіальних громад - за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток сільських рад. 

Після чого голова РДА Любомир Глушков коротко прозвітував про проведену роботу у 2016 році та озвучив плани на 2017 рік. 

Про хід виконання програми перспективи агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Коломийського району у 2016-2020 роках доповів головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Євген Миняйло, який у своєму виступі зазначив, що аграрний сектор відіграє особливу роль в соціально-економічному житті району, адже сільськогосподарське виробництво провадиться на всій його території.


В аграрному секторі району працюють 74 сільськогосподарських підприємств, з яких 48 – фермерські господарства. Найпотужнішими працюючими підприємствами в районі є філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектив», ТзОВ «Компанія «Агро-Дует», ПСП «Оскар», ПП «Степан Мельничук», ФГ «Прометей», ТОВ «АПФ «Левада». Ряд агроформувань плідно працюють над вирішенням питання залучення вітчизняних та іноземних інвестицій.

Крім того, виробництвом сільськогосподарської продукції також займаються 30,3 тисячі особистих селянських господарств, які залишаються основним виробником сільськогосподарської продукції. 

Про стан призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Стефанюк, яка проінформувала, що на обліку перебуває 17406 сімей, що одержують субсидії, з них підлягає призначенню на наступний період 1921 сім’ї. Кількість сімей, що одержують субсидії на 01.12.2016р. зросла до початку поточного року на 5182 сім’ї, або на 42,8 %, а до 01.01.2015 року на 15956 сімей, або в 13,1 разів. 


1921 сім’ї субсидії призначено за рішенням комісії з розгляду питань щодо призначення житлових субсидій, допомог малозабезпеченим сім’ям та надання одноразових грошових допомог, що складає 11,0 % від загальної кількості одержувачів субсидій.

Забезпечено своєчасний перерахунок призначених субсидій у зв’язку зі зміною цін і тарифів та на опалювальний період 2016-2017 років 11234 сім’ям.

За 11 місяців 2016 року сума нарахованих субсидій склала 124643,8 тис.грн., з них на оплату житлово-комунальних послуг – 123527,1 тис.грн. та на тверде паливо та скраплений газ – 1116,7 тис.грн., тоді як в 2015 році сума призначених субсидій складала 56362,4 тис.грн. з них на оплату житлово-комунальних послуг – 55858,4 тис.грн. та на тверде паливо та скраплений газ – 504,0 тис.грн., або зросла більше ніж в 2,1 раза. 

На закінчення голова райдержадміністрації Любомир Глушков та голова районної ради Роман Дячук привітали присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим і побажали щоб новий 2017 рік був щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги, щоб Різдвяна зоря запалила у кожному серці вогонь віри, любові та надії.

Коломийська РДАКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца