Мама пілота Степана Тарабалки, що став прообразом "Привида Києва", виготовляє бронежилети для бійців

Мама пілота Степана Тарабалки, що став прообразом "Привида Києва", виготовляє бронежилети для бійців
17 Травня 2022
Усміхнений, веселий і галасливий. Він завжди кудись поспішав. Так про свого сина розповідає Наталія Тарабалка, мама знаменитого пілота-винищувача, котрий загинув у повітряному бою 13 березня. Звання Героя України він удостоївся посмертно. Він належав до когорти тих хоробрих льотчиків, котрі стали збірним образом легендарного “Привида Києва”.

Уродженець Коломийщини, вихованець Прикарпатського військово-спортивного ліцею, 29-річний майор ВПС Степан Тарабалка загинув у небі над Житомирщиною. Після загибелі сина його мати стала волонтеркою.

Наталія Тарабалка займається доставкою в підрозділи на передову військовї амуніції – бронежилетів. Жартома називає їїх “броня для душі”. Це невипадково, жінка розповідає, що має в планах створення центру реабілітації військових імені її сина – реабілітації душі, наголошує пані Наталія.

Але наразі жартує, що “по дорозі” до втілення мрії займається забезпеченням захисту бійців. “Зразок ми попередньо перевіряємо – прострілюємо”, – розповідає Вежі пані Наталія.