На Коломийщині лісівники разом з переселенцями висадили молодий ліс

На Коломийщині лісівники разом з переселенцями висадили молодий ліс
1 Травня 2022
Цього року до працівників Коломийського лісгоспу та мешканців сіл Лісний Хлібичин, Голосків, Скопівка, що входять в Отинійську територіальну громаду, приєдналися мешканці Київської області, які через війну тимчасово покинули свої домівки. В Отинійському лісництві спільними зусиллями учасники висадили більше 4 тисяч саджанців дуба та ялиці, вирощених у розсаднику лісництва.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Цьогорічна лісокультурна кампанія особлива. Ми працюємо і за тих наших колег лісівників, які зараз боронять від ворога українську землю. Відповідно до екологічної ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» та екологічної акції Державного агентства лісових ресурсів «Створюємо ліси разом», при плані засадити цієї весни 20,7 лісових гектарів, наш лісгосп здійснив посадку лісових культур на площі 23,2 гектари. Кожне заліснення — з думкою про перемогу», — зауважив Василь Синітович, директор Коломийського лісгоспу.

Загалом, цієї весни працівники Коломийського лісгоспу висадили більше 76 тисяч стандартних сіянців і саджанців лісоутворюючих порід.