На Коломийщині може з'явитися Гвіздецька ОТГ

На Коломийщині може з'явитися Гвіздецька ОТГ
3 Липня 2019

Про це повідомляють в Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.

В селищі Гвіздець Коломийського району відбулись громадські слухання щодо ініціювання створення об’єднаної територіальної громади. На запрошення т.в.о селищного голови Марії Борисевич у громадських слуханнях взяли участь представники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Представники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування на громадських слуханнях розповіли про загальний стан впровадження реформи децентралізації в Україні та Івано-Франківській області. А директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк конкретно зосередив увагу присутніх на перспективах, які відкриваються перед Гвіздецькою громадою після об’єднання.

«Це вже третя спроба створити об’єднану територіальну громаду з центром у селищі Гвіздець. Варто наголосити, що колишній райцентр має усі підстави бути центром ОТГ, адже має необхідні фінансові передумови та непогану інфраструктуру. Сподіваємось, громада скористається можливостями, які ще цього року дає добровільне об’єднання», - зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Після короткої серії запитань-відповідей мешканці одностайно підтримали ініціативу створення ОТГ з центром в смт. Гвіздець. Наступним кроком буде рішення Гвіздецької селищної ради і запрошення іншим сільським радам.

Нагадаємо, що цього разу створення Гвіздецької ОТГ ініціювали у розширеному форматі – однієї селищної ради (як адмінцентру майбутньої ОТГ) та 11 сільських рад з Коломийського, Снятинського і Городенківського району.

До складу майбутньої ОТГ увійдуть Гвіздецька селищна, Остапківська та Старогвіздецька сільські ради Коломийського району, Кулачківська і Балинцівська сільські ради Снятинського району, а також Виноградівська, Росохацька, Сороківська, Торговицька, Слобідська, Вербівцівська та Острівецька сільські ради Городенківського району.