На Коломийщині пройшло районне свято «Навіки будь єдина, моя ти рідна Україно», присвячене Дню Державного Прапора та 28-ій річниці Незалежності України

На Коломийщині пройшло районне свято «Навіки будь єдина, моя ти рідна Україно», присвячене Дню Державного Прапора та 28-ій річниці Незалежності України
23 Серпня 2019

Державний прапор, як символ країни, є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під цим знаменом ми йшли до проголошення самостійної української держави, під ним ми йдемо сьогодні до цілісної, єдиної, незалежної і суверенної України, до перемоги.  Це наш патріотичний дух, наша совість і наша незламність. Кольори знамена об’єднали українців. Сьогодні Україна майорить в синьо-жовтих кольорах на адміністративних і житлових будинках, військовій техніці. В кольори прапора розфарбовують мости, будинки, вказівники міст, сіл, огорожі. Синьо-жовті кольори як ніколи стали популярними в одязі і побуті українців. Прапор неба і колосся супроводжує наших захисників, які щодня виборюють незалежність і суверенітет нашої держави.

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України 23.08.2019р. на центральній площі смт. Гвіздець відбулися святкові урочистості. У заході взяли участь народний депутат України Андрій Іванчук, голова райдержадміністрації Любомир Глушков, перший заступник голови райдержадміністрації Нестор Печенюк, керівник апарату райдержадміністрації Михайло Беркещук, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та громадськість.

Розпочалося свято з урочистої ходи, виконання державного гімну, підняттяДержавногоПрапора України, а також покладення квітів до статуї Матері Божої та пам’ятного знака Небесної сотні. Молитовно благословити усіх присутніх завітали настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ селища Гвіздець отець Любомир Ярославський, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ селища Гвіздець отець Ярослав Розподняк, настоятель Храму великомученика Димитрія Солунського УПЦ села Берем’яни отець Василь Петльох.

Опісля відбулося нагородження грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі та з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Завершився захід святковим концертом за участю колективів району.    28 Травня

    27 Травня