.
.

На Коломийщині пройшло родинне свято “Один Бог, одна родина, одна Україна” (фото)

На Коломийщині пройшло родинне свято “Один Бог, одна родина, одна Україна” (фото)
20 Вересня 2018

З ініціативи колективу та директора Гвіздецької школи мистецтв Любові Іванішин та за підтримки місцевої влади у селищі Гвіздець відбулося родинне свято «Один Бог, одна родина, одна Україна», присвячене 645-річниці першої писемної згадки про Гвіздець та з нагоди Престольного свята Різдва Пресвятої Богородиці.

Того дня на подвір’ї Гвіздецької школи мистецтв було чути радісний шум, адже тут зібралися гості та жителі селища для того, щоб  під звуки духового оркестру учнів та викладачів школи мистецтв урочистою ходою рушити в центр селища Гвіздець до пам’ятного знаку борцям за волю України, де священиком Української православної церкви Київського патріархату Ярославом і церковним хором було відправлено молебень. Потім колона продовжила свій хід на дитячий майданчик, де під звуки Державного Гімну України було внесено Прапор України. Після благословення священиків: Ярослава (УПЦ КП), Любомира (УГКЦ), Антонія (РКЦ)  і виконання духовного гімну України «Боже великий, єдиний» церковним хором та учнями школи мистецтв розпочалися  святкові урочистості.

Духовним виступом трьох поколінь родини Каралашів, діти яких навчаються у Гвіздецький школі мистецтв і запалюванням ватри учасниками АТО Олександром Ковтуником та Віталієм Матійчуком було розпочато святкове дійство, на якому виступили: керівник апарату Коломийської райдержадміністрації Михайло Беркещук, начальник служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак, селищний голова Володимир Ясуник. Учасниками концертної програми були учні Гвіздецької школи мистецтв, Гвіздецької ЗОШ I-III ст. та Старогвіздецького НВК; аматори Народного дому селища Гвіздець; вихованці Гвіздецького дитячого садка «Сонечко», Остапківського дитячого садка «Сонечко» та дитячого садка «Пролісок» Старогвіздецького НВК; жителі сіл Хом’яківки і Трофанівки Снятинського району; хор церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Чехова.

Грамотами та цінними подарунками були нагородженні: найстаріша жителька Курляк Євдокія, подружжя, яке проживає найдовше разом – сім’я  Івана та Ольги Андрусяків, наймолодша подружня пара Гищуків та наймолодший житель Гвіздця – дочка Оксани та Михайла Вівчариків.

Відзначили також найактивніших жителів Гвіздця, серед яких працівники освіти, культури та медицини, а колектив Гвіздецької школи мистецтв, за вагомий внесок в розвиток культури та духовності, отримав з рук селищного голови Володимира Ясуника ноутбук.

До пізньої ночі не вщухали святкові пристрасті та настрої на теренах селища.


    28 Липня

    27 Липня


Коломия доставка піцца