На Коломийщині триває благодійна акція «Шкільний портфелик»

На Коломийщині триває благодійна акція «Шкільний портфелик»
29 Серпня 2018

З 1 серпня Коломийським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою допомоги дітям із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, підготуватися до школи, зібрати найнеобхідніше шкільне приладдя, подарувати свято і підтримку оголошено благодійну акцію «Шкільний портфелик».

Рюкзачки, зошити, пенали, кольорові олівці, ручки, маркери, ножиці, лінійки, набори для малювання, кольоровий папір та багато іншого – все це, вкрай необхідне для навчання, часто не так легко придбати родинам, які опинились у скруті.

За підтримки голови районної державної адміністрації та голови районної ради, відділів, управлінь районної державної адміністрації, апарату районної ради - діти нашого району отримали бажані портфелики.

«Шкільна освіта – це перший крок до закладення міцного фундаменту, який потрібен буде дітям в майбутньому. Таким чином ми вселяємо у дитячі серця віру у добро і милосердя, даємо їм зрозуміти, що у важкі життєві моменти вони не залишаються наодинці. Дана акція дає дітям із малозабезпечених, неповних, багатодітних родин, які потрапили у складні життєві обставини, не лише необхідне до початку навчального року, а й створює атмосферу свята напередодні Дня знань», - відзначила директор КРЦСССДМ Марія Козловська.

Організатори акції щиро вдячні меценатам, які взяли активну участь у зазначеній акції.

Джерело:  http://www.if.gov.ua/