На Коломийщині у освітян виявили фальшиві сертифікати про вакцинацію

На Коломийщині у освітян виявили фальшиві сертифікати про вакцинацію
10 Листопада 2021
Прикарпатські поліцейські розпочали кримінальні провадження за використання підроблених свідоцтв про вакцинацію.

На Коломийщині у викладачів навчальних закладів виявлено підроблені міжнародні свідоцтва про вакцинацію від COVID-19. За цими фактами дізнавачами розпочаті кримінальні провадження та встановлюються усі обставини правопорушення. 

До Коломийського районного відділу поліції надійшли повідомлення від працівників Коломийського міського центру первинної медико-санітарної допомоги про те, що під час перевірки міжнародних сертифікатів про вакцинацію, які надали адміністрації місцевих навчальних закладів, виявлено ряд фактів підроблення паспорту вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19 у працівників навчальних закладів.

Йдеться про відсутні їхні дані про вакцинацію в електронній системі охорони здоров’я, а також печатки та підписи лікарів не відповідають дійсності.

В ході слідчих дій поліцейські вилучили підроблену документацію та розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 358 (Використання завідома підробленого документа) Кримінального кодексу України.

Поліцейські Івано-Франківщини й надалі працюватимуть над виявленням фактів використання підроблених документів. Наголошуємо, що використання недійсних сертифікатів про вакцинацію чи результатів ПЛР-тестування є злочином.
    6 Грудня

    5 Грудня