На Коломийщині відкрили оздоровчий центр, який облаштувала мати загиблого льотчика на гроші із компенсації (фото)

На Коломийщині відкрили оздоровчий центр, який облаштувала мати загиблого льотчика на гроші із компенсації (фото)
21 Листопада 2022

На Коломийщині мати Героя України, льотчика-винищувача Степана Тарабалки, взялася облаштовувати оздоровчий центр для тих, хто пройшов пекло фронту, та їхніх рідних. 21 листопада там урочисто перерізали стрічку.

Про це 21 листопада повідомила очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

“Сьогодні завдяки героїчній матері п. Наталі колишній маєток польських панів, а за радянських часів лікарня, зажив новим життям. Тепер тут над відновленням військовослужбовців працюватимуть кваліфіковані лікарі: психіатри, психологи та реабілітологи”, – каже Онищук.
Нагадаємо, Степан Тарабалка став Героєм України посмертно. Був першим, хто йшов у бій! На його рахунку чимало бойових вильотів. У свої 29 майор Степан Тарабалка рішуче винищував російських окупантів, що бомбардували мирні українські міста. Атакуючи ворога в повітрі, він зберігав життя людей на землі. На своєму МіГ-29 наближав перемогу над ворогом, як міг…

Льотчик-винищувач загинув 13 березня у небі над Житомиром, вступивши у нерівний повітряний бій із силами противника, що переважали. Бригада, у якій служив Степан Тарабалка, була тим самим “Привидом Києва”, що днями та ночами давала відсіч ворогу у небі.