На Коломийщині засудили чоловіка, який жорстоко вбив кота

На Коломийщині засудили чоловіка, який жорстоко вбив кота
4 Вересня 2022
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області розглянув кримінальне провадження стосовно жителя Коломийського району, який жорстоко вбив кота.

"Під час судового розгляду встановлено, що у липні 2022 року в с. Іванівці, Коломийського району обвинувачений знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, з мотивів жорстокості та зневаги до загальноприйнятих в суспільстві норм моралі щодо поводження з тваринами, бажаючи вбити кота сірої масті, що віднесений до хребетних тварин, з хуліганських мотивів, схопивши кота рукою за шию, підняв та кинув тварину головою до бетонного покриття. В результаті таких дій від отриманих травм у виді перелому кісток черепа смерть кота наступила на місці",- йдеться у матеріалах справи.

Обвинувачений свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю та розкаявся. При призначенні покарання, суд врахував характер та ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, особу винного, який на обліках у лікаря-нарколога та психіатра не перебував, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. Вироком суду обвинуваченого визнано винуватим та призначено покарання у виді 2 (двох) років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України обвинуваченого звільнено від відбуття покарання, встановивши іспитовий строк 1 (один) рік. Вирок законної сили не набрав.