.
.

На ремонт доріг Коломийщини потрібно 99 мільйонів гривень

На ремонт доріг Коломийщини потрібно 99 мільйонів гривень
11 Червня 2018
Керівники районних і міських рад, депутати і керівництво обласної ради та ОДА зібралися у понеділок, 11 червня, на обговорення проблемних доріг області.

На засідання зайшли понад 100 активістів, які вимагають негайно взятися за капремонт дорогиє

«Ви вільні люди і може робити, як вважаєте за потрібне, – говорить Гончарук. – Я як голова ОДА не маю наміру саботувати будівництво цієї дороги. Якщо мене завтра інші райони запитають, чому я не можу дати їм грошей на дорогу, я не матиму відповіді. Ви вимагаєте від мене підписати договір з приватною фірмою, перед органами відповідатиму я».

Олег Гончарук каже, що потрібно думати й про інші дороги, аби не було упередженості до інших районів.

Керівник УКБ ОДА Володимир Радкевич говорить, нині департамент має на балансі 942 км обласних доріг і 2200 км районного значення, грошей на них немає.

“За нашими підрахунками, вартість 1 км – 3.2 млн грн. Це конструктивні шари, на дорогах місцевого значення. Верховинським район ніколи нормально не фінансували, на дороги тут потрібно майже 60 млн грн, – каже Радкевич. – У Верховинському районі на ремонт доріг потрібно 50 млн грн, в Галицькому – 67 млн, у Городенківському – 142 млн, Долинському – 90 млн, Калуському -46 млн, Коломийському – 99, Косівському – 87, Надвірнянському – 119, Рогатинському- 89 , Рожнятівському – 141, Снятинському – 58, Тисменицькому – 96, Тлумацькому – 62 млн грн. Ще 60 млн грн на Яремчанську та Болехівську міські ради”.

За словами Радкевича, на всі дороги потрібно 1,2 млрд. Також 90% мостів потребують ремонту. П`ять – уже створюють соціальну напругу, на їх ремонт потрібно майже 40 млн грн. 14 мостів в області мають об’їзд – стоять зруйнованими з 2008 року. Такі об’їздні мости можуть рухнути будь-якої миті разом з людьми, каже Радкевич.
Коломия доставка піцца