На що витрачали бюджетні кошти Коломийського району за перше півріччя 2018 року

На що витрачали бюджетні кошти Коломийського району за перше півріччя 2018 року
31 Серпня 2018

На ХХІІІ сесії районної ради у Коломиї обговорювали витрати з районного бюджету протягом першого півріччя 2018 року.

Доповідала з цього приводу начальниця фінансового управління райдержадміністрації Ганна Кравчук.

“Всі міжбюджетні трасфенти, які би мав отримати коломийський район за перші півріччя, ми отримали. Власних доходів було 22 млн. Відсоток виконання районного бюджету становить 104,1%, тобто 879 тис. грн ми мали перевиконання, тому такий відсоток не дав нам змогу вносити зміни до дохідної частини районного бюджету. Всі видатки були профінансовані відповідно до кошторисних призначень.

На жаль, враховуючи ту складну фінансову ситуацію, яку ми маємо сьогодні, у нас за перше півріччя, станом на 1 липня обліковувалась кредиторська заборгованість обсягом більше 13млн грн. Звичайно, протягом цих двох місяців вона погашалася. Ще хочу сказати, що близько 13-15 млн грн. кредиторської заборгованості по заробітній платі ми маємо сьогодні. В основному це є обслуговуючий персонал закладів освіти та охорони здоров’я”, – зазначила очільниця.

Наступним питанням, яке винесли на сесію, було про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Ганна Кравчук зазначила, що з обласного бюджету 500 тис. грн було виділено на заробітну плату обслуговуючому персоналу загальноосвітніх шкіл. Сьогодні аванс за серпень 2018 року отримали 70% обслуговуючого персоналу.

Звичайно ж, і є заборгованість. Але вона невелика – запевняє начальниця фінансового управління райдержадміністрації. За попередніми підрахунками станом на 1 вересня обслуговуючому персоналу заборгують близько 700 тис. грн. Якщо ж порівняти з минулим, то були такі часи, коли заборгованість складала 3,2-3,5 млн грн.

Ганна Кравчук каже, що у вересні ця заборгованість за рахунок додаткової дотації буде погашена.

Також 30 тис. грн було скеровано Спаському сільському бюджету на поточний ремонт дороги.


Джерело:  https://dzerkalo.media/


    12 Жовтня

    11 Жовтня