Помер головний рятувальник Коломийщини Ігор Вацик

Помер головний рятувальник Коломийщини Ігор Вацик
27 Липня 2020

На 54-му році життя раптово помер головний рятувальник Коломийщини Ігор Вацик.

Він очолював Коломийський МРВ УДСНС.

Співчуваємо рідним та колегам.

На сторінці рятувальників області йдеться: "Прикарпатські рятувальники у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Вацика Ігора Ярославовича

27 липня 2020 року трагічно пішов з життя начальник Коломийського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області полковник служби цивільного захисту Вацик Ігор Ярославович.

Ігор Ярославович народився 21 січня 1966 року в селищі Ворохта Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Закінчив Львівське пожежно-технічне училище, де навчався за спеціальністю «Протипожежна техніка та безпека». Також навчався у Черкаськомму інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МВС України, який закінчив у 2001 році.
Понад 30 років присвятив порятунку життя людей. Рухаючись кар’єрними щаблями, у квітні 2013 року Ігор Ярославович став начальником Коломийського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом із Ігорем Ярославовичем, він залишиться висококваліфікованим фахівцем, мудрим керівником, хорошим другом.

Відхід у вічність близької людини є невимовно тяжким випробуванням для рідних і близьких покійного, тож у ці жалобні дні висловлюємо їм глибоке співчуття, поділяємо біль і горе, щиро сумуємо в цю скорботну годину.

Світлі спогади про цю людину назавжди залишаться у серцях всіх, хто знав, любив і поважав Ігора Ярославовича... Вічна Пам'ять…", - пише Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.