Прокурор Івано-Франківської області Юрій Фреїшин відвідав Коломийську виправну колонію № 41

Прокурор Івано-Франківської області Юрій Фреїшин відвідав Коломийську виправну колонію № 41
27 Травня 2020

Прокурор Івано-Франківської області Юрій Фреїшин 26.05.2020 відвідав Коломийську виправну колонію № 41 середнього рівня безпеки для чоловіків, уперше засуджених до позбавлення волі, та перевірив стан дотримання конституційних прав засуджених осіб, які утримуються в установі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Керівник регіональної прокуратури у супроводі начальника виправної колонії Тараса Катрича оглянув територію, приміщення, у яких перебувають ув’язнені, кімнати побачень, харчоблок та медичну частину.

Після того Юрій Фреїшин провів особистий прийом засуджених. Найбільше їх цікавили можливості звільнення від подальшого відбування покарання. На всі питання прокурором області надано змістовні роз’яснення.

Спілкуючись із керівництвом колонії, прокурор області наголосив на необхідності неухильного додержання конституційних прав та свобод громадян, що відбувають покарання, а також забезпечення відповідного режиму та рівня безпеки.

Додержання вимог законодавства при утриманні ув’язнених у місцях несвободи й надалі перебуватиме на контролі прокуратури області.    19 Січня

    18 Січня