Рятувальники вкотре нагадують жителям Коломийщини правила пожежної безпеки (відео)

Рятувальники вкотре нагадують жителям Коломийщини правила пожежної безпеки (відео)
2 Грудня 2018

Рятувальники вкотре вирішили нагадати мешканцям правила безпеки, аби ті не втратили своє майно чи навіть життя. Для цього вони вийшли на вулиці Отинії, щоб роздати людям листівки з корисною інформацією та усно розповісти громадянам про правила користування обігрівачами і пічками.

За інформацією надзвичайників, у зимовий період кількість пожеж значно зростає. Люди користуються різними обігрівальними приладами – не завжди якісними та надійними, залишають їх увімкненими, що часто призводить до надзвичайних ситуацій.

“В основному звертаємо увагу на дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, на стан дотримання електрогосподарства. Основна причина пожеж у житловому секторі є порушення цих правил. Люди часто не тримають належної відстані від пічок, сушать свої речі. Також із настанням холодів мешканці включають багато електричних приладів, що дає значне навантаження на всю електропроводку, яка є у будинку. Це призводить до короткого замикання, а коротке замикання до пожежі”, – розповідає головний інспектор Коломийського міськрайонного відділу ДСНС Віктор Барщук.
    27 Вересня

    26 Вересня