.
.

Служба у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції відвідали Іванівці

Служба у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції відвідали Іванівці
7 Лютого 2019

Працівники служби у справах дітей спільно з інспектором ювенальної превенції Коломийського ВП, відвідали с. Іванівці. Це черговий візит у село, яке нещодавно приєдналося до Коломиї. Нагадаємо, що у минулому році працівниками служби було відвідано села Товмачик та Саджавку. 

В ході візиту проведено лекції з школярами місцевої школи. Начальник служби у справах дітей Івахнюк І.В. ознайомив учнів з основними видами правопорушень, відповідальності за вчинені злочини, пом`якшуючі та обтяжуючі обставини та їх наслідки. Інспектор ювенальної превенції, лейтенант поліції Бирчак Юлія, навела дітям конкретні види правопорушень, які були скоєні неповнолітніми по м.Коломия та районі та, які наслідки це мало в подальшому житті підлітків. Загалом зустріч вийшла дуже змістовною та продуктивною.

Одним із ефективних профілактичних методів запобігання правопорушень серед неповнолітніх є індивідуальні бесіди з учнями, які схильні до порушення учнівської дисципліни. Так, працівники служби у справах дітей та поліції провели бесіду з учнем місцевої школи, який погано поводить себе на уроках, хамить вчителям, має низький рівень знань, а також провели обстеження умов проживання учня. 

Під час обстеження було встановлено, що хлопчик виховується у багатодітній сім`ї. Батьки не мають постійного місця роботи, виховують ще двох молодших донечок, не мають достатнього виховного впливу на сина, вживають алкогольні напої та не приділяють достатньо часу для виховання сина і підготовки домашнього завдання. Рекомендовано тримати дану сім`ю на контролі та направити під соціальний супровід.
Коломия доставка піцца