.
.

Старшокласники з Коломийщини знайомилися із роботою суду (фото)

Старшокласники з Коломийщини знайомилися із роботою суду (фото)
17 Грудня 2018

Уже традиційними стали екскурсії для учнівства у  Коломийському міськрайонному суді, за допомогою  яких юне покоління не лише ознайомлюється з принципами роботи судочинства, а й підвищує довіру до судової системи.

У п’ятницю, 14 грудня, до суду завітали учні 9 класу Коршівської загальноосвітньої школи. Під час зустрічі, яку провели прес-секретар суду Ірина Гладуняк та керівник відділу прийому реєстрації та видачі судових документів  Михайло Прислупський, школярі дізнались багато цікавої та корисної інформації про роботу установи.

 З чого починається судовий процес, як працюють сторони,  як  суддя   веде  судове засідання  та  оголошує рішення – усі ці тонкощі роботи суду пізнала молодь. Представники суду у вільній розмові розповіли учням про специфіку роботи суду, зазначивши про основні напрямки діяльності судової установи у їх взаємодії, як єдиного цілісного механізму.

По закінченню зустрічі відвідувачі були присутніми на змодельованому судовому засіданні за участю гімназистів. 

Молодь залишилась задоволеною та сповненою враженнями, а дехто навіть пообіцяв повернутись у стіни Коломийського міськрайонного суду вже дипломованим юристом.

 
Коломия доставка піцца