Суд оштрафував п’яного водія, який скоїв ДТП на Коломийщині

Суд оштрафував п’яного водія, який скоїв ДТП на Коломийщині
29 Листопада 2019

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок винуватцю п’яної ДТП.

Аварія сталася ще 7 січня 2019 року, близько 22:30. Водій автомобіля Ford Mondeo рухався ділянкою автодороги Н-10 “Стрий-Чернівці” між селами Лісний Хлібичин та Черемхів Коломийського району у напрямку міста Коломия. Він виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із автомобілем марки BMW. Згодом поліція встановила, що керманич був п’яним.

Внаслідок аварії один із пасажирів BMW отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого переломовивиху головки правої стегнової кістки зі зміщенням відламків, а інший – травми у вигляді закритого внутрішньо суглобового відламкового перелому клубової кістки справа та лінійного перелому верхньої дуги лонної кістки справа. Всі ці травми відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я.

Потерпілі в судове засідання не з’явились, подали письмові заяви, в яких просили розгляд справи проводити без їхньої участі, претензій будь-якого характеру до обвинуваченого не мають, вказали що завдані збитки відшкодовано в повному обсязі, просили обвинуваченого суворо не карати.

Суд, врахувавши всі обставини, виніс вирок винуватцю ДТП. Чоловіку призначили покарання у виді штрафу в розмір 3400 гривень. Також його позбавили права керувати транспортними засобами строком на один рік.