.
.

У Коршівському геріатричному пансіонаті не доглядають підопічних, – омбудсмен

У Коршівському геріатричному пансіонаті не доглядають підопічних, – омбудсмен
2 Листопада 2018
Моніторингова група уповноваженого Верховної ради з прав людини, під час відвідин Коршівського геріатричного пансіонату, виявила проблеми із доглядом за підопічними.

Люди купляють ліки за власний кошт, а підопічного з пухлиною не направили на обстеження.

У вечірній і нічний час за 50 людьми доглядає всього дві медсестри. До того ж до інтернату направляють осіб з психічними розладами. На час візиту з 46 підопічних 22 переведено з психоневрологічних інтернатів, інформує прес-служба омбудсмена.

Попри те, що у пансіонаті працюють два лікарі (на 0,5 ставки психіатр та геріатр) медична допомога надається неналежно. Люди, після лікування у стаціонарі, купували за власні кошти медикаменти, які є в пансіонаті, бо на цьому наполягав персонал.

При огляді у одного з підопічних виявлено пухлину, однак не було проведено жодного обстеження стосовно цього новоутворення. Іншому підопічному було виписано рецепт на придбання окулярів, але ніхто з персоналу не вжив заходів для їх придбання.

Виявлено порушення санітарних норм, зокрема на полуденок лежачим підопічним булочки клали на тумбочки, деякі з яких були брудні, без посуду. Крім цього, для підопічних, яким важко ковтати грубу їжу, її подають не подрібнюючи.

За результатами візиту звіт буде направлено керівництву Івано-Франківської області.

Джерело:  http://report.if.ua/Коломия доставка піцца