У Печеніжинській громаді відкрили коворкінг центр

У Печеніжинській громаді відкрили коворкінг центр
28 Лютого 2023
Коворкінг - це гнучке робоче місце, яке може стати повноцінною заміною звичайного офісу - особливо для представників творчих професій, стартапів і невеликих команд.

Це відмінне рішення для підприємців чи фрілансерів, які не мають можливості облаштувати вдома комфортне робоче місце, або ж не хочуть проводити важливих зустрічей у кафе чи "на ходу".

Коворкінг обладнано меблями та комп'ютерним обладнанням. Також приміщення ідеально підходить для проведення майстер-класів, настільних бізнес-ігор, як приватний кінозал. Усі послуги центру надаються безкоштовно. Також тут створили спеціальний дитячий куточок, де діти зможуть гратися та розважатися, допоки дорослі зайняті роботою.

Відкрила центр місцева громадська організація «ДІЄ. Добрі Ідеї Єднають» в с. Рунгурах.

«Ми дуже пишаємося тим, що місцева влада підтримує наш проект та допомагає нам розвиватися. Ми віримо, що наш коворкінг стане місцем зустрічі для талановитих та активних людей, які разом творитимуть майбутнє нашої громади. Дякуємо ЗСУ та Богу за можливість працювати та розвиватися. Запрошуємо в коворкінг всіх, хто прагне розвитку. Чекаємо вас в с. Рунгури, в будинку старости, 2 поверх», - говорить голова ГО Марія Луцак.