У Печеніжинській ОТГ створили систему надання адміністративних послуг

У Печеніжинській ОТГ створили систему надання адміністративних послуг
12 Грудня 2019

У Печеніжинській об’єднаній територіальній громаді запрацювала модернізована система надання адміністративних послуг для мешканців громади.

Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківського офісу з розвитку місцевого самоврядування.

У чотирьох населених пунктах ОТГ за підтримки Програми “ULEAD з Європою / ULEAD with Europe” створили чотири віддалені робочі місця адміністратора ЦНАП, а саме в населених пунктах Сопів, Княждвір, Слобода та Малий Ключів.

Завдяки цьому понад сім тисяч жителів громади отримають доступ до якісних послуг у форматі «єдиного вікна». Адміністратори ЦНАП у цих населених пунктах громади будуть надавати 89 послуг. Окрім того, там можна буде отримати повні консультації та допомогу в оформленні документів по всіх адмінпослугах, які надаються в головному офісі ЦНАП. А це більш як 186 послуг.

Всі віддалені робочі місця за підтримки Програми оснащенні сучасними меблями та технікою. Також сучасною модернізовано технікою оснащено головний офіс. В рамках співпраці з “ULEAD з Європою”: створення ЦНАП працівники ЦНАП пройшли цикл тренінгів з підвищення кваліфікації, створений провідними українськими та шведськими експертами. В громаді були проведені заходи з інформування жителів про особливості роботи ЦНАП, його переваги, права та обов’язки працівників та споживачів послуг.